شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو برای شنبه 28 اردیبهشت + جدول

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
گروه صنعتی ایران خودرو به منظور تامین نیاز مشتریان واقعی و همچنین تنظیم قیمت بازار محصولات ایران خودرو، برای اولین روز آخرین هفته اردیبهشت ماه 98 یعنی روز شنبه 28 اردیبهشت ماه طرح فروش فوری 2 محصول خود را در اعلام کرده و مشتریان می‌توانند با امکان انتخاب کارت طلایی تک ستاره اختیاری، از ساعت 10 صبح روز شنبه سفارشات خود را در سایت ایران خودرو ثبت کنند.
در این طرح فروش امکان خرید 2 محصول ایران خودرو همچون خودروی "پژو پارس سال" و خودروی "سمند LX سال " وجود خواهد داشت که برای هردوی آنان موعد تحویل 30 روزه تعیین شده است که در ادامه می توانید باتوجه به جدول قرار گرفته از جزییات فروش این طرح باخبر شوید.

شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو برای شنبه 28 اردیبهشت

شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو برای شنبه 28 اردیبهشت

نظرات
 
 
 
محمد رضا 1398/2/27
ایران خودرو به دریوزگی و خواهش افتاد کسی دیگه ازشون خرید نمیکنه این فیلم بالا باعث شکست و ورشکستگی آنها خواهد شد
مردم فقط طاقت بیارن و نخرند کار خودرو سازها تمومه
مهدی 1398/2/28
واقعا نباید خرید . من خودم به شدت نیازمند خودرو هستم ولی حاضر نیستم از دو خودرو ساز ایرانی بخرم .ضمنا خودم چند سالی عضو هیات مدیره شرکتهای یکی از این خودرو ساز بوده ام .
ممن خودم رشته تحصیلیم اقتصاد است و مدرس دانشگاه . متاسفانه دولت از جیب مردم فقط با عنوان حمایت از قطعه ساز از این دو خورو ساز حمایت می کند .در حالی که اصولا این غلط است چون قطعه ساز اولا وقتی تولید اینها قطع شود چندین ساز باید به
تولید خود ادامه دهند مثل پیکان . ثانیا در صورت قطع تولید اینها حتما توسط عدم خرید مردم قطعه سازان قطعه جدید را جایگزین خواهند کرد . ضمن اینکه قطعه سازان ایران دارای مهارت خوب هستند که می توانند صادرات قطعه داشته باشند.
مجتبی لولیا شیرازی اصل 1398/2/28
با سلام وخسته نباشید به تیم عزیزه خودرو بانک اقا اینا هیچ نظارتی رو کارشون نیست من راس ساعت ۱۰ رفتم تو سایت ikco اصلا قسمت انتخاب خودرو که میزدین مینوشت سرور موقتا قطع میباشد مصخرع بازیه بیشتر بچه بازیه
عباد الله قزوینه 1398/2/28
ثبت نام تا کی هست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران