هیوندای i20 N با قدرت 200 اسب بخاری به نبرد آلمانی ها می رود

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
نسل دوم هیوندای i20 امسال 5 ساله می شود و هیوندای در حال کار روی نسل آینده ی این خودرو است. گرچه هیوندای از نظر طراحی نسل جدید این خودرو را متحول خواهد کرد اما اصلی ترین تغییر در سری i20 تولید مدل اسپرت این خودرو با کد N خواهد بود.
این هاچ بک اسپرت کوچک قرار است به زودی به هیوندای i30 N ملحق شود. اصلی ترین رقبای i20 N فولکس واگن پولو GTI و فورد فیستا ST هستند. گرچه هیوندای i20 N در نسل آینده ی این خودرو به بازار خواهد آمد اما طراحان کامپیوتری تصاویر فرضی از این خودرو را بر اساس نسل فعلی آن شبیه سازی کرده اند.
اولین نکته در این تصاویر جلوپنجره ی بزرگ این خودرو است که مانند محصولات اسپرت هیوندای بوده و سپر جلو نیز کاملا فرق کرده و اسپرت تر شده است. در جلو و عقب نیز دیفیوزرهایی نصب شده اند و در انتها رینگ های جدید و خروجی های اگزوز جدید نیز دیده می شوند.
محصول نهایی قرار است از شاسی اسپرت تقویت شده، سیستم تعلیق خشک، فرمان تیز و ترمزهای قوی تری نیز برخوردار باشد. موتور مورد استفاده در این خودرو 1.6 لیتری توربو خواهد بود و قدرتی در حدود 200 اسب بخار خواهد داشت. نسل جدید هیوندای i20 سال آینده معرفی می شود و نسخه‌ی N نیز به فاصله ی کمی پس از آن معرفی خواهد شد.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 
آرمین 1398/3/6
حالا ما هنوز در ایران اون نسخه 95 اسب بخاری رو داریم. که دیگه همونم تولید نمیشه.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران