دنا پلاس بدون پلاس ، حذف سانروف و رینگ آلومینیومی

دنا پلاس به عنوان نسخه ای بروزتر و مجهز تر از دنا به بازار عرضه شد و به واسطه آپشن هایی که حتی رقبای چینی را نیز به چالش می کشید، توانست در بازار به موفقیت دست یابد. ایران خودرو در سال 96 اعلام کرد که با همکاری شرکت پانچ بلژیک، به دنبال ساخت دنا پلاس اتوماتیک است و ویدیوهایی از تست و بررسی این خودروها نیز منتشر شد، اما با برگشت تحریم های خودروسازی، این روند حالتی معکوس به خود گرفته و ایران خودرو به دلیل کاهش هزینه های تولید و کنترل قیمت تمام شده هر خودرو، اقدام به حذف آپشن ها و امکانات خودروهایش می کند.
در همین راستا، پس از حذف دو ایربگ جانبی از دناپلاس زمستان گذشته، ایران خودرو رینگ آلومینیومی و سانروف را نیز از دناپلاس حذف کرده است. با توجه به این روند، اگر وضعیت نابسامان خودروسازان ادامه یابد، آپشن های دیگری نیز از خودروها حذف خواهد شد.
نظرات
 
 
 
امیرحمزه 1398/2/28
اگه وضعیت نابسامان خودروسازها ادامه پیدا کنه ابشن های دیگه هم حذف میشن یعنی موتور و گیربکس هم احتمالا در اینده حذف خواهد شد
Genius 1398/2/28
با این تفاسیر دیگه نام دنا پلاس+ برای این محصول نامانوس هست و بهتره بهش بگن دنا نگاتیو-!!!!!
  • پارسا 1399/9/1
    واقعااااااراست مىگى نباىد بگن....
مهدی خدامی 1398/2/28
دنا تنها نام یک قله نیست بلکه کوهستانی مرتفع است که ۳۰ قله بالای ۴ هزار متر دارد و از گنجینه های طبیعی ایران است. از اول هم نامگذاری این نیو سمند آبشنال به دنا نیز اشتباه بود چنان که نامگذاری فیس لیفت ۴۰۵ به پارس نیز نوعی پایین آوردن شان ملت بزرگ ایران بود که هنوز هم در غالب نقاط دنیا با نام پرشیا شناخته می شوند.
شاید مسئولان ایران خودرو بهتر است با نامگذاری این خودرو به دنا ماینس شاهکار خود را کامل کنند😂😂😂
آتش زده 1398/2/28
خب چکاریه ک بهش میگید دنا، همون سورن خودمونه دیگه
محمد 1398/2/28
خسته نباشی ایرانخودرو،مرسی ک هسی
بابک 1398/2/28
پس دنا معمولی تحویل بده چه لزومی داره دیگه دناپلاس تحویل بده دنا پلاس بون سانروف میشه همون دنا معمولی پس یکبار اعلام بکنه که دناپلاس توقف تولید شده است.
احمد 1398/2/28
حالا شد دنا ماینس(-)
حسن 1398/2/28
همینطوری پیش بریم سال ۱۴۰۰ فقط دسته دنده به مشتری تحویل داده میشه!!!!!!!! بنازم به مدیریت این صنعت
منتظر فرج برای خرید خودرو 1398/2/28
به این میگن پیشرفت صنعت خودرو سازی خوبه هنوز لاستیک داره البته احتمالا تا وقتی من دارم تایپ میکنم
محمد 1398/2/29
واسه همه اپشناد مرسی.واسه همه تحویل دادنات مرسی
بهزاد 1398/3/10
ینی فکرشو کنید چند لحظه سکوت...
لاستیکا حذف
سکوت چند لحظه..
موتور حذف
تا تایپم تموم شه
کلا ماشین فرضی دیگه تحویل میدن
پول میدی فرض میکنی ماشین تحویل گرفتی😌
مصطفی 1398/8/4
بجای علامت + پلاس، باید علامت منفی - بذارن
دنا نگاتیو"-"
هادی 1399/3/18
خب حالا یه سانروف برداشتن و ایربگ جانبی و کروز کنترل که خودت میاندازی.تصادف هم ایشالا نمیکنی. خب ماشینو که دیگه نمی خواهی بفروشی یه سانروف بینداز.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران