خودروهای ۷۰ تا ۱۰۰ میلیونی بازار تهران +جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بازار خرید و فروش خودرو طی روزهای گذشته قفل شده و هیچ معامله ای انجام نمی شود. به اعتقاد فعالان بازار روند کاهشی قیمت ها عاملی شده تا فروشنده‌های خودرو مقاومت کرده و حاضر به فروش خودروها آنهم با قیمت ارزان نباشند اما روند ادامه دار کاهش قیمت ها عاملی شده تا آنها هم طی روزهای آینده مجبور به فروش باشند.
البته امروز بازار خودرو متأثر از کاهش قیمت ارز و واگذاری تعیین قیمت خودرو به شورای رقابت قرار گرفته و همچنان روند کاهشی را تجربه می‌کند به نحوی فعالان بازار معتقدند مردم در روزهای آینده شاهد کاهش بیشتر قیمت خودرو در بازار خواهند بود.
آنچه در زیر می‌آید قیمت روز خودروهای صفر بازار تهران طی اردیبهشت ماه ۹۸ است که بین ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان در سطح بازار قیمت خورده که ممکن است تا ۵ درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد؛
خودروهای ۷۰ تا ۱۰۰ میلیونی

خودروهای ۷۰ تا ۱۰۰ میلیونی

نظرات
 
 
 
محمد 1398/3/1
این بازار ، سایت های خودرویی ، دلالان ، کارخانه های خودروسازی داخلی و زیر مجموعه هایشان محکوم به فنا هستن هیچ کسی با این اوضاع خرید نمیکنه هرکی هم بخره 2 حالت داره یا پراید ، تیبا میخره یا پول مفت داره ماشین گرون میخره که درصدش بسیار پایین هست ، این صنعت و وابستگانش با فکر چاپیدنه مصرف کننده گند زدن رفت ، کسی پول مفت نداره 405 ماشینه 30 سال پیش رو 70 میلیون پول بده ، واقعا ننگ بر شما با این اوضاعی که درست کردین
  • l 1398/3/2
    70 میلیون میشه فقط 5 هزار دلار که قیمت خوبیه مطمعن باش سال دیگه بالای 100 قیمت میخوره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران