حذف رینگ آلومینیومی از H30 کراس توسط ایران خودرو

بر اساس قراردادهایی که شرکت ایران خودرو برای اچ سی کراس های ثبت نام شده با موعد تحویل آذرماه ارسال کرده است، رینگ آلومینیومی در این خودروها جای خود را به رینگ فولادی داده است و مشتریان می توانند از امروز، سه شنبه 31 ام اردیبهشت ماه، نسبت به تبدیل قرارداد خود اقدام نمایند. متقاضیان برای تبدیل قرارداد خود باید به نمایندگی های ایران خودرو مراجعه کنند و لازم به ذکر است که مبلغ مابه التفاوت رینگ آلومینیومی به همراه سایر هزینه ها نظیر سود مشارکت و جریمه تاخیر به آنها پرداخت خواهد گردید. پیش از این نیز رینگ آلومینیومی از روی خودروهایی همچون دنا پلاس و پژو 207 حذف شده بود. به نظر می رسد روند ایران خودرو همانند سال های 90 و 91، برای کاهش قیمت تمام شده خودروهایش، از آپشن های آنها بکاهد.
نظرات
 
 
 
Genius 1398/2/31
خسته نباشید واقعا!سالی ششصد هزار نفر تو این مملکت دارن مدرک فوق لیسانس و دکتری رشته های مهندسی میگیرن اونوقت تو ساخت ی رینگ آلومینیومی دم دستی موندیم!
سپهر 1398/2/31
تو دنيا راننده ي خودكار داره ماشيناشون اونوقت ما بايد سر رينگ آلومينيومي بحث كنيم!!
Moein 1398/2/31
باید خودشو حذف کنن، اونوقت ديگه قالپاق هم نمیخواد
majiid 1398/3/1
تا وقتی مردم همیشه در صف ایران هستن و برای آشغالهای تولید ایران خودرو و سایپا سرو دست میشکنند رینگ فولادی که هیچ حتی اگه موتور خودرو هم حذف بشه جاش اسب به ماشین ببندن بازهم فروش میره...
خیلی جالبه خودرسازهای دنیا دارن روی امنیت و کیفیت رقابت میکنن اونوقت اینجا هرروز برای دزدی بیشتر از خودروها دارن تلاش میکنند
اهواز 1398/3/1
این دیگه چه رسمیه خودروسازان مالک بازار ایران هستند و رقیبی ندارن و قیمت دست خودشونه خوب قیمت رینگ رو هم اضاف کنن
خجالت داره دنیا داره فوق پیشرفت میکنه ما داریم هر روز بدتر از دیروز میشیم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران