ترس از تروریسم، باعث لغو ویژه برنامه گرندتور در خاورمیانه شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
با موفقیت چشمگیر و حفظ مخاطبی که برنامه گرندتور طی 3 فصل اخیر خود داشته است، باعث شد تا تهیه کننده برنامه و همچنین کمپانی آمازون ترغیب به ساخت فصل های بیشتر از این مستند خودروی جذاب و تماشایی با حضور سه مجری محبوب دنیای خودرو یعنی "جرمی کلارکسون"، "ریچارد هموند" و "جیمز می" شود و حداقل مطمئن هستیم که برای 2 فصل دیگر شاهد هنرنمایی و ماجراجویی مجریان محبوب دنیای خودرو در قالب برنامه گرندتور هستیم، هرچند مشکلاتی در سطح جهانی وجود دارد که باعث می شود این برنامه تمام و کمال ساخته نشود و نمونه آن ترس از تروریسم و لغو ضبط یکی از قسمت های ویژه این برنامه در خاورمیانه بوده است.
باتوجه به اعلام رسانه های خبری، عوامل برنامه تخت گاز تصمیم به فیلمبرداری یکی از قسمت های ویژه فصل چهارم در خاورمیانه داشتند که نقطه شروع آن در عربستان سعودی آغاز شده و به قاهره پایتخت مصر ختم می شود، اما این قسمت به دلیل ترس از تروریسم و خطرناک بودن این منطقه به طور کامل لغو شده است.
در ویژه برنامه تخت گاز که سال های گذشته ساخته شد، شاهد حضور این سه مجری محبوب دنیای خودرو در منطقه خاورمیانه و قبل از ظهور گروه تروریستی داعش بوده ایم که با شروع مسیر خود در عراق به کشورهای ترکیه و سوریه سفر می کنند. حال در فصل چهارم برنامه گرندتور تصمیم گرفته شد تا بار دیگر عوامل این برنامه به منطقه حساس خاورمیانه سفر کنند، اما ترس از تروریست های داعش باعث شد تا سفر آنان به این منطقه لغو شود.
در این باره جرمی کلارکسون می گوید که بسیار مشتاق برای عبور از صحرای سینا و رسیدن به قاهره پایتخت مصر بوده است و این ویژه برنامه می توانست بسیار جذاب و حماسی باشد، ولی شانس رسیدن به مقصد به همراه سرهایمان به لطف گروه تروریستی داعش بسیار ضعیف خواهد بود و به همین دلیل تصمیم گرفته شد تا ضبط ویژه برنامه خاورمیانه به طور کامل لغو شود، هرچند در فصل چهارم تصمیم به سفر به کشور استرالیا و همچنین جزایر اندامان هم گرفته شده بود، اما استرالیا به دلیل عدم مقبولیت بینندگان و همچنین جزایر اندامان به دلیل وجود قبیله های وحشی در آنان همانند سفر به خاورمیانه لغو شده اند.
نظرات
 
 
 
جواد 1398/3/3
فقط اون جا که جرمی گفته :شانس رسیدن به مقصد به همراه سرهایمان به لطف گروه تروریستی داعش بسیار ضعیف خواهد بود :)

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران