خودروهای پلاک سیاسی حق استفاده از خطوط ویژه BRT را نخواهند داشت

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ خبر از ممنوعیت تردد خودروهای پلاک سیاسی در خطوط ویژه BRT داده و ضمن اعلام این خبر و در واکنش به تردد این دسته از خودروها در خطوط ویژه اتوبوس های BRT پایتخت اعلام کرد که خودروهای پلاک سیاسی حق تردد در خطوط ویژه BRT را نخواهند داشت و در راستای اجرای قانون، با متخلفان برخورد خواهد شد و در این رابطه لیست خودروهای درحال تردد در این محدود به واسطه پلیس امنیت به وزارات امور خارجه گزارش خواهد شد تا به افراد متخلف و خودروهای تردد کرده در این محدوده تذکر داده شود.
به گزارش خودروبانک و به نقل از باشگاه خبرنگاران، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در ادامه صحبت های خود اضافه کرد که خط ویژه اتوبوس های BRT تنها خودروهای سفیران اجزاه تردد خواهند داشت و آن هم سفیرانی که بر روی اتومبیل آنان پرچم و نشان کشورها و تعیین کننده حضور سفیران نصب شده باشد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران