آستون مارتین DBS سوپرلگا، نسخه سرویس جاسوسی بریتانیا + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
اگر بتوانید در حدود 400 هزار دلار پول خرج کنید، می توانید سوار بر آستون مارتین DBS ویژه جیمز باند شوید. یان فلمینگ، خالق شخصیت جیمز باند از طرفداران پرشور بنتلی بود و تقریبا تمام خودروهایی که در عمرش سوار شد، بنتلی بودند. با این حال، در فیلم های جیمز باند، خودروی محبوب این جاسوس بریتانیایی به آستون مارتین تغییر پیدا کرد. در فیلم های جیمز باند، مجموعه متفاوتی از خودروها توسط این شخصیت رانده شده اند، اما آستون مارتین ها همواره به عنوان پای ثابت در این فیلم ها حضور داشته اند. آخرین نسخه از فیلم های جیمز باند، با نام اسکای فال، مدتی پیش اکران شد و یک نسخه سه و نیم میلیون دلاری از آستون مارتین که البته راندن آن قانونی نبود، برای علاقمندان متمول جیمز باند به فروش رسید.
اما در حال حاضر آستون مارتین یک نسخه بسیار مقرون به صرفه تر را برای طرفداران جیمز باند ارایه کرده است. این آستون مارتین DBS خاص، OHMSS DBS نام دارد و در مقایسه با نسخه معمولی، تفاوتی از نظر پیشرانه ندارد و یک موتور V12 با 715 اسب بخار قدرت، در قلب این خودرو جای گرفته است. تفاوت های اصلی، در ظاهر خودرو خلاصه می شوند. رنگ سبز زیتونی خاص، رینگ های منحصر به فرد، دوخت قرمز رنگ صندلی ها و آرم 007 از این جمله تغییرات ظاهری هستند. از این نسخه خاص، تنها 50 دستگاه ساخته خواهد شد و قیمت هر دستگاه نیز 397،007 دلار است که حدود 90 هزار دلار گران تر از آستون مارتین DBS معمولی است. در صورت موفقیت این خودرو در بازار، شاهد ارایه آستون های ویژه دیگری از این شرکت بریتانیایی خواهیم بود.
نظرات
 
 
 
هومن 1398/3/16
آخرین نسخه جیمزباند spectre بود که 2015 اکران شد و اون استون road legal نبود. تو متن به اشتباه نوشته شده skyfall..

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران