واکنش وزیر صمت به بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
رضا رحمانی وزیر صمت در واکنش به بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو اظهار داشت: به اعتقاد من تفاوت چندانی ندارد و هر تصمیمی که مراجع رسمی و قانونی بگیرند تابع آن خواهیم بود.
به گزارش خودروبانک و به نقل از خبرگزاری فارس، وی ادامه داد: در حال حاضر مسئله مهم کشور اشتغال و رونق تولید است‌. اگر تولید بیشتر شود عرضه نیز بیشتر می‌شود و بسیاری از مشکلات حل خواهد شد. وی در پاسخ به سئوالی که چرا قیمت‌گذاری‌ها توسط وزارت صمت انجام نمی‌شود، بیان داشت: فرقی ندارد که چه کسی قیمت‌گذاری می‌کند و بهتر است در این شرایط روی مسائل مهم تمرکز کنیم.
نظرات
 
 
 
پرهام 1398/3/14
فرقی ندارد چه کسی قیمت گذاری می کند ؟؟؟؟؟
چه جمله جالبی واقعا نمی دونم ناراحت شم یا خوشحال چون فرقی نداره کی قیمت می ذاره هر کسی بخواد و قدرت داشته باشه می تونه سانتافه رو تا ۱میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بالا ببره سانتافه ای که ۳۰ هزار دلار قیمت داره و با دلار ۱۵۰۰۰ تومان هم میشه ۴۵۰ میلیون کیلویی چند اخه ؟ به خاطره اینه که فرقی نداره کی قیمت می ذاره دیگه احتمالا وزیر خودش از بازار خرید نمی کنه مستقیم وارد می کنه واسش فرقی نداره خب اذیتش نکنید دیگه
فقط نمی دونم به کجا داریم میریم
عدنان 1398/3/14
برای تو وزیر مهم نیست قیمت ک تعین کنه برا ما مردم خیلی مهمه بجای دخالت فکر خودرو های معوقه باش ک زود تحویل بدهد

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران