آماده باش ناوگان امدادي بهمن در سالگرد ارتحال حضرت امام ( ره )

گروه بهمن به مناسبت سی امین سالگرد ارتحال حضرت امام خميني (ره) خدمات ويژه اي را از 14 لغايت 17 خرداد ماه به زائران ارائه مي دهد.
با نزديك شدن مراسم سالگرد ارتحال امام خميني (ره) , سازمان خدمات پس از فروش بهمن جهت رفاه حال زائران و مسافران، طرح خدمات امدادي ويژه اي را به مدت 4 روز از سالروز ارتحال امام خمینی تا عید سعید فطر اجرا مي‌نمايد.
امیر میر منصف رئیس سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن گفت : گروه بهمن علاوه بر بكارگيری واحد های امدادي در شهرها و محورهاي مواصلاتي كشور كه همواره به مشتریان در کلیه ایام خدمات امدادي شبانه روزی ارائه مي‌دهند، نسبت به طرح ریزی و ارائه خدمات امدادي ویژه مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خميني (ره) با استقرار 4 ایستگاه شبانه روزي در محورها و بزرگراه های منتهی به حرم مطهر اقدام نمایند.
همچنين تعمیرگاه مركزي بهمن به صورت كشيك در روز هاي ۱۴ لغایت 17 خرداد ماه آماده ارائه خدمات امدادی به مشتریان می باشد.
میر منصف افزود: خدمات امدادي چون رفع عیب در محل ، عیب یابی از خودروهای مشتریان ، سوخت رسانی ، خدمت تعویض زاپاس و امداد رسانی به خودروهای در راه مانده برای كليه محصولات شرکت بهمن موتور در محدوده حرم مطهر امام خميني (ره) در ایام یاد شده رايگان خواهد بود.
لازم به ذكر است مشتریان عزیز جهت دريافت خدمات امدادي مي‌توانند در تمام ساعات شبانه‌روز با شماره تلفن 48027 - 021 تماس حاصل نمايند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران