مزدا 6 جدید چه مشخصاتی دارد؟

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
مزدا مدل 2016 سدان پر فروش خود یعنی مزدا 6 را معرفی کرده است. اصلی ترین تغییرات این مدل نسیت به نسخه ی سال قبل شامل اپل کارپلی و اندروید اتو به صورت استاندارد، سیستم هشدار فشار باد تایرها، سیستم جدید G-Vectoring، سیستم تغییر بردار گشتاور، سیستم صوتی جدید، آنتن دوم برای افزایش کیفیت رادیو و گرمکن فرمان هستند.
مزدا موتور 2.2 لیتری تویین توربوی دیزلی را هم کنار گذاشته است و به این ترتیب مدل 2016 مزدا 6 تنها به صورت بنزینی عرضه خواهد شد.

مزدا 6

مزدا 6

مدل 2.5 لیتری 4 سیلندر این خودرو 187 اسب بخار قدرت دارد که این قدرت را با استفاده از یک گیربکس 6 دنده ی اتوماتیک به چرخ های جلو انتقال می دهد. تیپ های بالاتر به موتور 2.5 لیتری توربو به قدرت 227 اسب بخار و گشتاور 420 نیوتون متر مجهز هستند. گیربکس همه ی مدل های نیز از نوع 6 سرعته ی خودکار است.

مزدا 6

مزدا 6

مزدا قیمت این خودرو را برای سال 2019 مقداری افزایش داده است و تیپ اسپرت از قیمت 34 هزار دلار استرالیا آغاز می شود که 1000 دلار گران تر از مدل سال قبل است. فروش این مدل در حال حاضر شروع شده است.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران