با آخرین قیمت پرفروش ترین روغن های گیربکس بازار همراه باشید + جدول

برخلاف روغن موتور، شاید روغن گیربکس زیاد به چشم نیاید و کمتر کسی به فکر تعویض آن بعد از استفاده چندساله خواهد افتاد، اما این روانکار اتومبیل حفظ سلامت یکی از مهم ترین قسمت های اتومبیل را برعهده دارد و نیاز است که در زمان مناسب بویژه در خودروهای گیربکس اتوماتیک نسبت به تعویض آن اقدام کرد. حال امروز در خودروبانک و به نقل از اقتصاد آنلاین مروری بر آخرین قیمت پرفروش ترین روغن های گیربکس در بازار تهران خواهیم انداخت که در مقایسه با مدت زمان استفاده و وظیفه بسیار مهمی که برعهده دارد، نیاز به صرف هزینه بسیار زیادی هم نخواهد بود که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است.

با آخرین قیمت پرفروش ترین روغن های گیربکس بازار همراه باشید

با آخرین قیمت پرفروش ترین روغن های گیربکس بازار همراه باشید

نظرات
 
 
 
mohammad_binesh 1398/3/25
سلام تو بازار چنین قیمتی دیده نمیشود همین موبیس رو 100 میدن یک لیترش رو.شما گفتین40.هرکی هرکی شده تو این اوضاع
حمیدرضا 1398/3/25
با سلام خدمت دوستان
از روغن های گیربکس شرکت های ایرانی (ایرانول -بهران -نفت پارس -نفت سپاهان) در این لیست خبری نیست ؟
برای ماشین های تولید داخل (انواع پراید -سمند -پژو -206-405-دنا- ...) همین روغن های گیربکس شرکت های داخلی مناسب است .با تشکراز سایت خوب خودروبانک

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران