دوئل فورد موستانگ راش سوپرشارژر و دوج دیمن در درگ + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
به چالش کشیدن دوج دیمن در درگ بسیار سخت است، چرا که این خودرو برای مسابقات سرعت در مسیر صاف طراحی شده و تنها پیشرانه 840 اسب بخاری زیر کاپوت آن ترسناک نیست، بلکه ویژگی هایی همچون قفل خط و قفل ترمز نیز برای هر مسابقه ای در مسیر مستقیم، جذاب به نظر می رسند. این مزیت ها به دوج دیمن کمک می کنند تا در درگ بی رقیب باشد.
در این ویدیو که توسط طرفداران دوج دیمن، موسوم به دیمونولوژی ها ضبط شده است، شاهد درگ فورد موستانگ و دوج دیمن در یک درگ هستیم. در این مسیر مشخص، پیش از این درگ، دوج دیمن توانسته بود مک لارن 720 اس را شکست دهد و اکنون تصمیم به قدرت نمایی برای یک فورد موستانگ تقویت شده دارد. قدرت فورد موستانگ راش سوپرشارژر به طور دقیق مشخص نیست، اما می دانیم که این خودرو مجهز به یک پیشرانه V8 سوپر شارژر بوده و برخی از سیستم های کنترلی را در خود جای داده است. این ویدیو به طور کامل مراحل آماده سازی دو خودرو پیش از درگ را نشان می دهد و چاشنی طنز آن، مانع از خستگی بیننده می شود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران