هیولاهای آلمانی به جان گاو وحشی لامبورگینی افتادند + فیلم

خودروی شاسی بلند لامبورگینی اوروس در حال حاضر یکی از سریع ترین خودروهای شاسی بلند موجود در بازار به شمار می آید و خیلی سخت است که بتوان رقیبی برای آن پیدا کرد، به همین دلیل تخت گاز رقیبی از کلاس خودروهای سدان سوپراسپرت با چیزی حدود 20 اسب بخار قدرت کمتر آورده است تا در برابر گاو وحشی سرکش ایتالیایی‌ها صف آرایی کند، هرچند در این بین خودروی شاسی بلند آفرودی مرسدس G63 نیز دیده می شود که شانس کمی برای رقابت با دو خودروی دیگر این رقابت خواهد داشت.
در این رقابت شاهد حضور 2 خودروی آلمانی مرسدس بنز در برابر شاسی بلند ایتالیایی لامبورگینی اوروس هستیم، هرچند در سینه لامبورگینی اوروس هم قلبی از کشور آلمان پیوند خورده است تا این شاسی بلند سوپراسپرت جان بگیرد.
به طور دقیق‌تر، لامبورگینی اوروس در سینه خود یک موتور 4 لیتری هشت سیلندر توربوشارژر دوقلو دارد که خروجی قدرت آن به چیزی حدود 650 اسب بخار خواهد رسید، این درحالیست که خودروی شاسی بلند آفرودی مرسدس G63 یک موتور مشابه با قدرت 577 اسب بخاری دارد که چندان شانسی در این رقابت درگ مقابل لامبورگینی اوروس نخواهد داشت، اما در عوض دیگر خودروی آلمانی حاضر در این رقابت می تواند برای لامبورگینی اوروس شاسی بلند با وزن کمتر خود و همچنین خروجی قدرت 630 اسب بخاری چالش برانگیز باشد که در ادامه باتوجه به فیلم می‌توانید به نتیجه این رقابت درگ و جدال آلمان‌ها با ایتالیا برسید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران