عواقب صحنه‌سازی در تصادفات رانندگی

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
به گفته رئیس پلیس راه استان کرمانشاه، در صورتی که افراد نسبت به صحنه سازی صوری تصادفات اقدام کنند مطابق با قانون به حبس تعزیری محکوم خواهند شد.
به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد حیدری در این خصوص توضیح داد که افرادی که نسبت به انجام اعمال متقلبانه مانند صحنه سازی تصادفات، تعویض خودرو یا ایجاد خسارت عمدی اقدام کرده و وجوهی را بابت خسارت دریافت می کنند آگاه باشند که این عمل آن ها خلاف قانون بوده و مجازات حبس تعزیری و دریافت جزای نقدی معادل 2 برابر وجوه دریافتی در انتظار آن ها خواهد بود.
وی همچنین عنوان کرد که اشخاصی که برخلاف واقع خود را به عنوان راننده وسیله نقلیه مسبب حادثه معرفی می کنند نیز به حبس محکوم شده و به علاوه راننده اصلی نیز چنانچه تبانی کرده باشد به مجازات جرم تبانی محکوم خواهد شد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران