چگونگی عملکرد پلیس راهور در مواجهه با کشف حجاب در خودرو

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بنا به گفته های فرمانده انتظامی پایتخت در صورت مشاهده کشف حجاب توسط تمام ماموران پلیس‌های تخصصی مشخصات خودرو، محدوده تخلف و زمان آن یادداشت شده و موضوع به پلیس امنیت اخلاقی گزارش می شود.
به نقل از فارس، سردار رحیمی در این خصوص توضیح داد که ماموران پلیس راهور وظیفه جلوگیری نداشته و تنها موظفند که موضوع را به پلیس امنیت اخلاقی گزارش کنند.
نظرات
 
 
 
محمد 1398/3/28
آقای پلیس راهوار بجای این کارهای پیش پا افتاده و بی معنی و چاپلوس بازیا جلوی پلاک شدن ماشینهایی رو بگیر که در سال هزاران نفر از مردم کشورت رو میکشن. البته اگر هموطن باشیم.
  • admin 1398/3/28
    وظیفه سازمان استاندارد چیه؟ مگه نیروی انتظامی تخصصش تشخیص استاندارد بودن ماشینه؟ درضمن چه ربطی به بقیه تخلفات داره؟
سپهر 1398/3/28
من ماشينم مدت ها تو پاركينگ خوابيده اونوقت برام پيام دادن كه تو ماشين شما كشف حجاب شده! براي اين پيام من نميدونم مدركشون چيه واقعا؟؟ هيچ نظارتي نيست و فقط دردسر مردم ميشه. بعد الان با اين كار همه حجابو رعايت ميكنن يعني؟!
حمیدرضا 1398/3/28
پلیس این مملکت وظیفه اصلی خودش که حفظ امنیت مردم و مقابله با تبهکاران و جرم و جنایت است رو ول کرده افتاده دنبال مقابله با مثلا بد حجابی و سگهای خونگی مردم...واقعا جای تاسفه....
کوروش 1398/3/29
من که نه زن دارم،خودم هم تا جایی که میدونم مردم،شاید پلیس خلافش رو دیده ،واسم پیامک زده کشف حجاب کردم.باید برم پزشکی قانونی نامه بگیرم که من مذکر هستم؟؟بعد چهل و شش سال سن کشف حجاب کردم.
Zero 1398/3/29
حتما این کار نون توشه که اینا تو تکاپو افتادن و گرنه کلی ماشین با آلایندگی بالا داخل شهر تردد میکنه که سلامتی میلیون ها انسان رو به خطر میندازه
حنما کشف حجاب صدمات بیشتری داره و یه نفر که بدن حجاب رانندگی میکنه جان 10 میلیون نفر رو تو تهران به خطر میندازه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران