اولین پلاگین هیبریدی جیپ هم معرفی شد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
پس از رونمایی اولیه از جیپ رنگید پلاگین هیبریدی در نمایشگاه خودروی ژنو این خودرو به زودی به طور کامل در تورین ایتالیا رونمایی خواهد شد.
رنگید پلاگین هیبریدی اولین خودروی کوچک جیپ است که از موتور الکتریکی استفاده خواهد کرد. رنگید PHEV به یک موتور 1.3 لیتری توربو 4 سیلندر به همراه یک موتور برقی مجهز است که مجموع قدرت 237 اسب بخار را در اختیار قرار می دهند. شتاب صفر تا صد کیلومتر این مدل حدود 7 ثانیه است.
در صورتی که باتری این خودرو به طور کامل شارژ شده باشد می تواند در حالت تمام برقی تا 50 کیلومتر را طی کند. میزان تولید دی اکسید کربن این خودرو نیز 50 گرم در هر کیلومتر است که در مقایسه با سایر نسخه های این خودرو بسیار پایین تر است.

جیپ رنگید پلاگین هیبریدی

جیپ رنگید پلاگین هیبریدی

به گفته ی جیپ این خودرو به کمک سیستم تقسیم گشتاور هوشمند خود می تواند عملکرد خوبی را در شرایط سخت داشته باشد. این خودرو به سیستم چهارچرخ محرک مخصوصی با نام eAWD نیز مجهز است. در این سیستم هر یک از اکسل ها به صورت مستقل عمل می کنند و به همین دلیل دیگر نیازی به دنده ی کمکی وجود ندارد.

جیپ رنگید پلاگین هیبریدی

جیپ رنگید پلاگین هیبریدی

جیپ در نمایشگاه خودروی تورین در کنار این مدل از نسخه ی PHEV جیپ کمپس نیز رونمایی خواهد کرد.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران