به مزایده گذاشتن فراری ۵۹۹ در چین با قیمتی باور نکردنی

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
برای خیلی‌ها داشتن یک فراری رویایی دست‌نیافتنی است، چیزی که باید برای به دست آوردن آن خانه خود را بفروشید. البته شاید راهی برای حفظ خانه شما وجود داشته باشد، چون یک فراری ۵۹۹ قرار است به قیمت ۱۹۴ پوند به مزایده گذاشته شود.
این خودروی اسپرت – که ارزش واقعی آن ۱۰۰ هراز پوند است – توسط پلیس چین و به دلیل حضور در یک تصادف رانندگی به فروش می‌رسد.
پلیس گفته نتوانسته اطلاعاتی درباره این خودرو به دست آورد و اینکه این خودرو ثبت نشده و بیمه نشده است. بنابراین صاحب جدید آن قادر نخواهد بود آن را در چین بیمه کند.
همچنین کسی که این خودرو را به دست آورد باید ۱۱۴۰ پوند برای جریمه‌های معوقه پارکینگ بپردازد. دادگاهی در چین اعلام کرده این خودرو فقط می‌تواند به عنوان آهن قراضه استفاده شود و نمی‌توان با آن رانندگی کرد.
به همین دلیل این خودرو این‌قدر ارزان به مزایده گذاشته شده است، و بهای آهن آن چیزی معادل ۲۷۶ پوند است که ۳۰٪ آن به عنوان تخفیف برای مزایده در نظر گرفته شده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران