درگ لامبورگینی هوراکان و پورشه 911 GT3 RS + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
لامبورگینی هوراکان و پورشه 911 GT3 RS هر دو از اسپرت های پرطرفدار بازار هستند و حامیان هر دو، به اندازه کافی در فضای مجازی برای یکدیگر خط و نشان کشیده اند. اکنون زمان آن فرا رسیده تا ماشین بولونیایی و اسباب بازی ساخت زوفنهاسن با برگزاری یک درگ، حاشیه ها را به پایان برسانند.
این درگ در باند یک فرودگاه انجام شد و بنابراین عده زیادی قادر به دیدن نتیجه بودند. لامبورگینی هوراکان حاضر در این درگ، که با کد LP610-4 شناخته می شود، یکی از برترین خودروها برای درگ است و می تواند یک چهارم مایل یا ششصد متر را در 10.4 ثانیه طی کند. پورشه 911 GT3 RS برای طی کردن این مسافت، حداقل 11.1 ثانیه زمان لازم دارد. البته تنها اعداد و ارقام رسمی در این میان مهم نیستند، بلکه واکنش رانندگان نیز برای تعیین نتیجه تاثیر گذار خواهد بود. اگر مایل هستید نتیجه این درگ جذاب را مشاهده کنید، ویدیو زیر را مشاهده کنید:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران