جدیدترین قیمت خودروهای داخلی در بازار

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بر اساس مشاهدات میدانی قیمت خودروهای داخلی با کاهش یک تا دو میلیون تومان مواجه شده است. البته تعدادی از خودروها نیز افزایش داشته اند.
به نقل از دنیای اقتصاد، در حال حاضر خریدار در بازار خودرو بسیار کم است. زمانی هم که خریدار نباشد، بازار تعلیق شده و قیمت‌ها کاهش می‌یابد. درواقع کسانی که طی ماه‌های گذشته به خاطر سوددهی بازار خودرو وارد این بازار شده بودند؛ خودروها روی دستشان مانده و قصد فروش دارند، اما خریداری وجود ندارد.
کارشناسان معتقد اند که با توجه به شرایط فعلی بازار، خرید خودرو عملی معقولانه نبوده و بازار خودرو مطمئن و امن نیست. بنابراین بهتر است که افراد سرمایه خود را در محل دیگری سرمایه گذاری کنند.
آنچه در ادامه خواهید دید جدیدترین قیمت خودروهای تولید داخل در بازار تهران و کرج است که ممکن است با 5 درصد نوسان همراه باشد:
جدیدترین قیمت خودروهای داخلی

جدیدترین قیمت خودروهای داخلی

نظرات
 
 
 
Bj 1398/4/4
فقط یه ابله و خائن به ملتش با قیمت ماشین صفر میخره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران