کف قیمت پژو ۳۰۱ تولید داخل چند تومان خواهد بود؟

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
اولین باری که صحبت از تولید پژو ۳۰۱ به میان آمد قرار بر این شد که برچسب قیمتی این خودرو نسبتا پایینی به خود اختصاص داده و به نوعی جایگزین ۴۰۵ در بازار کشورمان شود.
به نقل از ایلنا، هرچند تولید این خودرو در داخل کشورمان و با در نظر گرفتن شرایط فعلی خبر خوشحال کننده است اما سوال اینجاست که چند درصد از مردم قادر خواهند بود این محصول جدید را خریداری کنند؟
بررسی آمارهای خرید و فروش سال گذشته بازار خودرو نشان می دهد که ۸۰ درصد معاملات این بازار مربوط به خودروهای کمتر از ۵۰ میلیون میلیون تومان بوده و به دلیل کاهش قدرت خرید اگر پژو ۳۰۱ در رنج قیمتی بالایی قرار گیرد بسیاری از ایرانی ها قادر به خرید این خودرو نخواهند بود.
گفته می شود پژو ۳۰۱ گران تر از دنا پلاس بوده و با در نظر گرفتن شرایط این روزهای صنعت خودروسازی کشورمان حداقل برچسب قیمتی آن ۲۰۰ میلیون تومان خواهد بود. البته احتمالا هزینه تولید این خودرو در آینده بیشتر نیز خواهد شد.
نظرات
 
 
 
Mr_RaEC 1398/4/5
فرمول تعیین قیمت خیلی سادات
کافیه صبر کنی قیمت رو خودشان اعلام کنن تا ضربدر2 کنی
دقیقا مث 2008

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران