آغاز طرح همراهی در تولید کرمان موتور از دهم تیرماه

طرح های مشارکت در تولید، از یک دهه پیش در صنعت خودرو کشور مرسوم شده اند و گاهی خودروسازانی را می بینیم که از این شیوه، برای فروش محصولات خود استفاده می کنند. این شیوه از فروش خودرو مناسب حال کسانی است که نگاهی چند بعدی به بازار خودرو دارند و از سوی دیگر، برای شرکت های خودروسازی نیز مفید به حساب می آید. شرکت کرمان موتور نیز در این راستا قصد دارد طرح مشارکت در تولید خود را از تاریخ دهم تیرماه اجرایی نماید.
استفاده از طرح مشارکت در تولید، به متقاضیان این امکان را می دهد که داشته های خود را در مکان مناسبی سرمایه گذاری کرده و حتی اگر شرایطی همانند شرایط سال 97 برای حوزه خودرو پیش آید، بازهم خریداران سودهای مناسبی را دریافت خواهند کرد. از سوی دیگر، مشارکت در تولید برای خودروسازان هم مفید خواهد بود، چرا که آنها می توانند با جذب خرده سرمایه های مردم به مدت طولانی، کسب و کار خود را بهبود بخشند و از سوی دیگر، با رونق گرفتن تولید کارخانجات خودروسازی، مشاغل بیشتری برای نیروی کار فراهم می شود. علاوه برآن، ارایه این طرح ها از سوی خودروسازان، سرمایه های سرگردان بازار را جذب کرده و مانع از حرکت این سرمایه ها به سمت دلالی می شود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران