نظر جیمز می درباره تسلا مدل اس P100D چیست؟ + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
جیمز می بیشتر برای همکاری با جرمی کلارکسون و ریچارد هموند در برنامه تخت‌گاز و گرند تور شناخته می‌شود. به نظر می‌آید او به تازگی مشغول کاری مستقل شده، و همچنین در کانال یوتیوبی جدید DRIVETRIBE همراه همکارانش از تخته‌گاز مشغول بررسی خودروهاست.
جیمز فردی بامزه، شوخ‌طبع و باصداقت است. همان‌طور که می‌بینید این ویدیو خیلی کوتاه است، چون می می‌خواهد تمام چیزی که باید درباره تسلا مدل اس P100D بدانید را به شما بگوید و نمی‌خواهد حرف‌های اضافی را در آن بازگو کند. او درباره جزئیاتی که اصلا اهمیتی ندارند حرف بیهوده نمی‌زند. او این ویویو را یک نقد غیرعمیق خطاب می‌کند، اما به نظر می‌آید کاملا شامل اطلاعات مفیدی باشد.
ما از قبل می‌دانستیم می معتقد است تسلا مدل اس P100D بهترین خودروی عضلانی آمریکاست. حالا می‌توانیم نظر او درباره این خودرو را به جای کلمات در این ویدیو تماشا کنیم.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران