پنجشنبه ها نیز شامل طرح ترافیک جدید خواهند شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
مدتی است که طرح زوج و فرد جای خود را به طرح کاهش آلودگی هوا داده است و شاهد اجرای این طرح در سطح شهرتهران هستیم. حال در اظهار نظری جدید، مشاور فرهنگی معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران، از اجرای طرح ترافیک جدید پایتخت در روزهای پنجشنبه خبر داد.
علی پیرحسین لو، این خبر را در جریان گفتگو با خبرگزاری ایسنا اعلام کرد و ادامه داد: طرح ترافیک جدید پایتخت یا محدوده کنترل آلودگی هوا، تنها در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی اجرا نخواهد شد و در سایر روزها، این طرح عملیاتی می شود. در روزهای پنجشنبه، طرح کنترل آلودگی هوا برقرار خواهد بود و لذا پنجشنبه ها نیز جز سهمیه ۲۰ روز هر فصل محاسبه می گردد. بدیهی است پس از پایان سهمیه بیست روزه، مشمول پرداخت عوارض محدوده دوم خواهید شد. مشاور فرهنگی معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد مطابق بررسی های صورت گرفته، ترافیک روزهای پنجشنبه در محدوده دوم کمتر خواهد شد.
نظرات
 
 
 
افشین 1398/4/7
خیلی ممنون که هر روز به صورت مداوم همینطوری انرژی مثبت به مردم تزریق می کنید !!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران