تشکیل جلسه شورای رقابت در روزهای آینده برای تعیین قیمت پایه خودروها

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بنا به گفته عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، شورای رقابت به زودی جلسه‌ای را برای تعیین قیمت پایه خودروها تشکیل خواهد داد.
به نقل از فارس، حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا در پاسخ به این سوال که چرا شورای رقابت با وجود مصوبه قوه مقننه گامی برای تعیین قیمت خودرو بر نمی دارد عنوان کرد که این شورا در راستای تعیین قیمت خودرو پایه‌گذاری شده و در همین راستا نیز اقدامات لازم را انجام می دهد.
به گفته او نشست آتی شورای رقابت مشکل بازار خودرو را حل نخواهد کرد و احتمالا این نشست کمی قیمت‌ها را کاهش و یا افزایش دهد ولی در بازار اتفاق خاصی رخ نخواهد داد.
وی در انتها عنوان کرد که بهترین راه حل برای بهبود وضعیت فعلی بازار خودرو حرکت در مسیر افزایش تولید بوده و به همین دلیل نیز ما به دنبال آنیم که تولیدات خودرویی کشور را افزایش دهیم.
نظرات
 
 
 
مهمان 1398/4/7
هم وطن های عزیز منتظر موج بعدی گرانی باشید...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران