طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه 11 تیرماه + جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات شرکت ایران خودرو می رساند، شرایط فروش اقساطی محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت 11 صبح روز سه شنبه مورخ 98/04/11 تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جداول پیوست و با شرایط ذیل ارائه می گردد:
با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو،شرکت ایران خودرو فیلترهای را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلا" تشریح شده قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد.

شرایط و توضیحات روش فروش اعتباری:
در این روش فروش صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح "سامانه صیاد" را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند. از اینرو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، ضمنا نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد،و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان استرداد خواهد شد.
ضمنا چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا" از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک ،دو و ...) وجود ندارد و عنوان صادر کننده چک در این بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد. همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چکها برای کلیه محصولات این بخشنامه امکانپذیر نخواهد بود، لذا ضروریست نمایندگی های محترم در این خصوص اطلاع رسانی مقتضی به مشتریان خود داشته باشند.
طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو

طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو

نظرات
 
 
 

مرتضی

1398/4/9
بنویسید فروش نقدی ولی خورده هاش قسطی بدین مسخره بازی فقط و تمام

Bj

1398/4/9
یعنی هستن ابله های ک با ۹۰% پیش پرداخت این ماشینارو بردارن

ات

1398/4/9
خودروساز فعلا دور دور شماست اما بدون اینجوری نمی مونه...

کامی

1398/4/10
خداوکیلی این تبلیغات را بر دارین از رو سایت ها دنیا میبینه به ریشتون میخنده شرایط اقساطی ۹۰ درصد پیش خخخخخخ خاک بر سرتون که حماقت را به حد رسوندین کدوم احمقی این تز ها را میده مخش نترکه ...

علیرضا

1398/4/10
تعداد قسط ها اینقدر بالاست که تا آخر عمرت باید قسط بدی !!!
مسخره کردن خودشون را ؟!؟!؟ پیش فروش های قدیم که شرایطش از این مثلا قسطی بهتر بود !!!!