فروش فیلترهای تقلبی ۲۰ هزار تومانی در بازار

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
روغن موتور پس از مدتی با جذب ذرات اسیدی و دوده کیفیت خود را از دست می دهد. این روغن با عبور از منافذ فیلتر روغن تصفیه می گردد و با این کار دوام روغن موتور افزایش می یابد اما نکته اینجاست که این فیلتر در صورتی که استاندارد نباشد، می تواند آسیبی های جبران ناپذیری به خودروهای وارد کند.
به نقل از تسنیم، به تازگی و با توجه به افزایش قابل توجه قیمت قطعات یدکی، بازار نمونه های تقلبی این اقلام بسیار رونق گرفته است. برخی از فروشندگان نسبت به ارائه فیلتر روغن های تقلبی و غیر استاندارد خارجی تمایل نشان داده و از آنجا که به دلیل مشخص نبودن قیمت، این دسته از لوازم یدکی می‌توانند سود قابل توجهی را برای فروشندگان به همراه داشته باشند نمونه های تقلبی در بازار به وفور یافت می شود.
رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران در این خصوص عنوان کرد فیلتر روغن های تقلبی خودرو ها می توانند مشکلات زیادی را برای مردم به همراه داشته باشند. در حالی قیمت نمونه های اصلی این اقلام در بازار ۱۰۰ هزار تومان بوده که نمونه های تقلبی به راحتی با قیمت ۲۰ هزار تومان به فروش می رسند.
نظرات
 
 
 
آرششش 1398/4/11
این چه خبریه آخه ، فیلتر روغن اصل چه ماشینی 100 تومنه ؟ ایرانی؟ چینی ؟ کره ای یا ژاپنی ؟!
کلی گویی نباید کرد که !

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران