نارضایتی مردم تهران از طرح ترافیک جدید

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بر اساس گفته های نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی طرح کنترل آلودگی هوا که با نام طرح ترافیک جدید یا طرح کاهش شناخته می شود از ابتدای تیرماه اجرایی شده و نارضایتی مردمی را به دنبال داشته است.
به نقل از ایسنا، سید فاطمه ذوالقدر خاطر نشان کرد که باید در خصوص طرح ترافیک جدید به خواسته ها و انتظارات مردم بیشتر توجه شاید تا سطح نارضایتی آن ها کاهش یابد.
وی در زمینه حیات شبانه تهران نیز عنوان کرد که این اقدام نیازمند هماهنگی های بیشتر با رویکردی همه جانبه می باشد.
ذوالقدر همچنین در انتها در خصوص مطالبات مردمی نیز توضیح داد که شهرداری تهران در این زمینه اقدامات خوبی را انجام داده که با توجه به افزایش سطح دسترسی مردم و توسعه خطوط مترو شایسته تقدیر است.
نظرات
 
 
 
Genius 1398/4/12
بجای ملاک قرار دادن پلاک خودرو برای صدور مجوز تردد اونهم تنها برای 20 از در هر فصل بیاید و اشخاصی که متولد تهران هستند رو برای 50 روز در هر فصل مجاز کنید غیرتهرانی های مستقر در تهران رو هم 35 روز.این بیشتر به عدالت نزدیکه
کیومرث 1398/4/12
به حمد الله با توجه به رضایت شهرداری از افزایش درآمد جای هیچگونه نگرانی نیست.
سید نادر 1398/4/12
کاسبی یک عده تو اون محدوده کساد شده ،که دست بر قضا با شورا شهر یا حتی نماینده های تهران تو یه کاسس
حمید 1398/4/13
باسلام به همین راحتی حق مردم رو می خورند مردم باید ماشین رو چهار تا پنج برابر قیمت جهانی پول بدند و پول بیمه مالیات معاینه فنی و جریمه های اشتباهی رو بدند ولی مردم رو از استفاده ماشین هر روز دارند محدود و محدودتر می کنند کاش ماهم یک روز مثل مردم چین به خودمون بیام وقتی قرار شد دولت چین بنزین رو گرون کنه مردم چین ماشینهاشون رو همونجا وسط کوچه و خیابان رها کردند و دولت رو مجبور کردند که حرفش رو پس بگیره دولت ما اومده یک سری خیابان که برای چهل سال پیش بوده مثل خیابان آزادی انقلاب تا چهارراه تهرانپارس رو پنجاه درصد رو گرفته کرده بی آر تی و مردم رو مجبور میکنه تا ساعتها توی ترافیک بمونن و برای حل کردن مسئله میاد صورت مسئله رو پاک میکنه مثل همین طرح های کذایی زوج و فرد ، طرح ترافیک ، طرح کاهش آلودگی و غیره و جالب این جاست که همه این طرحها با پول حل میشه میگه پول بده روی سبیل شاه ناقاره بزن یاعلی یذره به خودمون بی یام
Mehdi 1398/4/14
برای بودن تو خیابان پول بدید تا جمع کنند ببرند کانادا وبلا و ماشین میلیاردی بخرند بعد از اسلام برامون بگند.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران