لکسوس LC کانورتیبل به تولید می‌رسد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
لکسوس LC کانورتیبل، بازوی جدید بازارایابی و فروش لکسوس، در همایش گودوود با استتار دیجیتالی به نمایش درآمد و در ماه‌های آتی، وارد تولید انبوه خواهد شد. زمانبندی و اطلاعات بیشتری در مورد نحوه عرضه این خودرو اعلام نشده، اما می‌توانیم اطمینان داشته باشیم که زمان زیادی تا عرضه لکسوس LC کانورتیبل به بازار باقی نمانده است. این شرکت ژاپنی قصد دارد تا تیپ‌بندی لکسوس LC را گسترش دهد و حتی مدل‌های پرچمدار را براساس آن عرضه کند. نسخه کروک اسپرت از این خودرو نیز به گل سرسبد تیپ‌بندی لکسوس LC تبدیل خواهد شد.
استتار خاصی که لکسوس برای نمایش این خودرو در فستیوال گودوود استفاده کرده، استتار دیجیتال نامیده می‌شود که با استفاده از کدهای QR تهیه می‌شود. بنابر حدس و گمان‌ها، پیشرانه مورد استفاده برای لکسوس LC کانورتیبل، مشابه با نسل جدید لکسوس LC500 خواهد بود و موتور V8 بنزینی برای آن در نظر گرفته شده است، هرچند ممکن است این خودرو با پیشرانه V6 هیبریدی لکسوس LC500h نیز عرضه شود. در ظاهر خودرو هیچ نکته جدیدی وجود ندارد و همان لکسوس LC که در نمایشگاه دیترویت به نمایش درآمد را شاهد هستیم، با این تفاوت که دیگر سقفی وجود ندارد. به عنوان سقف، لکسوس از پارچه برای این قسمت استفاده خواهد کرد، چرا که پارچه نسبت به فلز وزن کمتری دارد، آیرودینامیک خودرو را کمتر مورد تاثیر قرار می‌دهد و جمع آوری آن فضای کمتری را می‌طلبد. یکی از مهم ترین بازارهایی که برای لکسوس LC کانورتیبل در نظر گرفته شده، بازار استرالیاست و به نظر می‌رسد استقبال مناسبی از این خودرو در استرالیا صورت خواهد گرفت.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران