تحویل خودرو اتومات به معلولان با قیمت‌های قبل

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
به گفته مدیر بازاریابی و پشتیبانی فروش و تحویل شرکت پارس خودرو به معلولانی که در تحویل خودرو ثبت نامی خود در شرکت پارس خودرو با مشکل روبه رو شده اند خودروی جایگزین دنده اتومات با قیمت قبل تحویل داده خواهد شد.
به نقل از فارس، حسام الدین قاسم زاده در این مورد اظهار کرد: در سال ۹۵ تعدادی از معلولین اقدام به خرید خودرو از شرکت پارس خودرو کرده که قرار بود با دریافت تسهیلات خودروهای ثبت نامی به آن ها تحویل داده شود اما به علت تشدید تحریم ها امکان ادامه یافتن این طرح از بین رفت.
در راستای عمل به تعهدات؛ پارس خودرو به این معلولان خودروی جایگزین دنده اتومات با قیمت قبل تحویل می دهد که البته جزئیات طرح مذکور به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.
به گفته مدیر بازاریابی و پشتیبانی فروش و تحویل شرکت پارس خودرو طرح فروش خودرو با گیربکس اتوماتیک به معلولین در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی شرکت پارس خودرو بوده و معلولان بر اساس این طرح در سال ۹۵ می‌توانستند به صورت اقساطی خودرو دنده اتومات دریافت کنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران