نصب بنر اطلاع‌رسانی با موضوع کارت سوخت در پمپ‌بنزین

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به اینکه عرضه بنزین از بیستم مرداد ماه فقط با کارت سوخت شخصی انجام می شود، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اطلاعیه‌ای خطاب به شهروندان عنوان کرد که تا قبل از الزام به استفاده از کارت هوشمند سوخت یکبار با کارت شخصی خود سوختگیری کنید.
به نقل از تسنیم، بر این اساس در برخی از جایگاه های عرضه کننده سوخت نیز بنرهایی جهت اطلاع رسانی در این زمینه دیده می شود.
بیژن زنگنه وزیر نفت نیز در خصوص استفاده از کارت سوخت افزود: از اواخر مرداد ماه سال جاری سوختگیری تنها با کارت‌های سوخت شخصی صورت خواهد پذیرفت و به همین منظور نیز توصیه می‌شود تا قبل از ۲۰ مرداد ماه یک بار با کارت شخصی سوخت گیری انجام شود تا از صحت عمل کرد کارت اطمینان به عمل آید.
با توجه به گفته های بیژن زنگنه الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از اواخر مرداد ماه با موضوع سهمیه بندی سوخت متفاوت بوده و استفاده از کارت سوخت شخصی به معنی سهمیه بندی بنزین نمی باشد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران