وضعیت بازار خودروهای وارداتی+جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با آزادسازی و ترخیص نزدیک به به 4700 دستگاه خودرو از گمرک و شروع پروسه شماره‌گذاری آن‌ها، همانطور که انتظار می رفت که بازار خودروهای وارداتی واکنش مثبتی نشان داده و قیمت ها با کاهش نسبی همراه شدند.
به نقل از دنیای اقتصاد، البته در این میان کاهش نرخ ارز و آرامش اخیر بازار خودروی کشورمان نیز بر کاهش قیمت خودروهای وارداتی بی تاثیر نبوده است.
در این میان عده ای معتقد اند که به محض آنکه ترخیص خودروها از گمرک و عرضه آن ها متوقف شود و کار شماره‌گذاری‌ها به پایان برسد با توجه به این که واردات خودرو بسته است قیمت‌ها به سمت افزایشی شدن حرکت خواهند کرد.
با توجه به گفته های مذکور، در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر قیمت تعدادی از خودروهای وارداتی در سطح بازار تهران و کرج:
لازم به یادآوری است که قیمت های مذکور در مناطق مختلف ممکن است با 5 درصد افزایش یا کاهش همراه باشند.
قیمت تعدادی از خودروهای وارداتی

قیمت تعدادی از خودروهای وارداتی

نظرات
 
 
 
آرمان 1398/4/21
ما که از گرسنگی مردیم ماشین به چه دردمون می خوره؟ تنها کشور دنیا که مردم با خرید خودرو و فروش کارکرده اون سود می کنن ایرانه میرم مشهد ماشین های عراقی ها رو می بینم می خوام خون گریه کنم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران