نرخ سیستم صوتی و تصویری خودرو در بازار چقدر است + جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
دزدگیر، ضبط، باند، سیستم های صوتی و تصویری از اساسی ترین و واجب ترین خدمات و امکانات یک ماشین شیک و مدرن امروزی به حساب می آیند که گاهی پول این تجهیزات از سایر امکانات خودرو بیشتر و گران تر می شود. این امکانات امنیتی و صوتی - که چندسالی هست فرمت تصویری هم به آن اضافه شده - یکی از آپشن‏های دو دهه اخیر جهان خودرو است که مدت‏هاست از تعریف اصلی‏ اش یعنی حفاظت اتومبیل از سرقت فاصله گرفته و جدای کارکرد امنیتی اش، حالت لوکس و فاخر هم پیدا کرده است.
به نقل از اقتصاد آنلاین، در تهران بورس‏های خرده فروشی دزدگیر و وسایل ایمنی و سیستم های صوتی در خیابان‏های سورنا و ستارخان مستقر هستند و در کنار آن محله عباسی در خیابان قزوین و شهرک غرب هم مناطقی هستند که این گونه خدمات را عرضه می کنند و کار نصب، ارتقا و تعویض قطعات صداساز و ایمنی را انجام می دهند.
در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر جدیدترین قیمت انواع سیستم صوتی و تصویری خودرو در سطح بازار تهران :
نرخ سیستم صوتی و تصویری خودرو

نرخ سیستم صوتی و تصویری خودرو


نظرات
 
 
 
علی 1398/4/22
مقاله بسیار کامل و عالی
با تشکر از خودروبانکر

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران