فاصله ۴ تا ۱۱ میلیونی قیمت‌ها از کارخانه تا بازار؛ آخرین قیمت پراید در بازار

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
قیمت خودرو در طی خردادماه تا اوایل تیرماه روند کاهشی به خود گرفته و پس از آن مجددا افزایشی شد.
به نقل از خبرآنلاین، با توجه به اینکه بازار ارز و سکه همچنان روند کاهشی خود را ادامه داده و حداقل به یک ثبات نسبی رسیده است انتظار می رفت که بازار خودرو نیز همین روند را در پیش گیرد، اما متاسفانه بازار خودرو با این رویه همراهی نکرده و به دلایل مختلفی به سمت افزایشی شدن قیمت ها پیش رفت.
از جمله این دلایل می توان به بی اثر شدن نظارت ارگان های کنترل کننده ای همچون شورای رقابت، تعلل خودروسازان برای تحویل خودرو در زمان و موعد مقرر، حضور و نقش جدی دلالان، حجم نقدینگی بالا و هجوم پول های سرگردان به بازار خودرو و تلاش مردم برای حفظ ارزش پول و تبدیل آن به کالاهای سرمایه ای اشاره کرد.
در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر قیمت ارزان ترین خودرو بازار یعنی خانواده گروه پراید:
در حالی است که فروش هر کدام از اعضای خانواده این خودرو به نمایشگاه داران مستلزم دریافت اعتباری کمتر از ارقام بازار است است، نمایشگاه داران اتومبیل برای خرید مدل 111، قیمتی بالاتر از 48 میلیون تومان را پیشنهاد نمی‌دهند. کمترین فاصله قیمتی میان قیمت تحویل کارخانه و قیمت فروش در بازار متعلق به سایپا 151 است.
آخرین قیمت پراید در بازار

آخرین قیمت پراید در بازار

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران