لوازم جانبی اتومبیل 15 درصد گران شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
فرهاد کشانی به عنوان رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان گلگیر و رادیاتور در کشور، خبر از افزایش 10 الی 15 درصدی قیمت لوازم جانبی خودرو داده است و دلیل آن را افزایش قیمت خودرو عنوان می کند و در این بین قطعات یدکی اتومبیل نیز خود را با قیمت نهایی خودروهای موجود در کشور هماهنگ می کنند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از باشگاه خبرنگاران، فرهاد کشانی رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان گلگیر و رادیاتور در کشور اعلام کرد که باتوجه به افزایش قیمت اتومبیل در بازار کشور، قیمت لوازم یدکی نیز بروزرسانی شده و خود را با قیمت خودروهای موجود در بازار تطبیق داده اند و در این بین قیمت گلگیر و همچنین رادیاتور نیز تا حدی گران شده است. هرچند افزایش قیمت لوازم جانبی اتومبیل تاثیری در فعالیت اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان نداشته است و ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم تا قطعات یدکی و لوازم جانبی مورد نیاز خودرو در بازار کشور بویژه قطعات یدکی وارداتی مورد نیاز مصرف کنندگان تامین شود.
نظرات
 
 
 
مهدی 1398/4/27
هرچی گرون میشد می گفتند دلار رفته بالا حالا که دلار اومده پایین دیگه چه بهانه ای برای گرانی هست؟لطفا منطقی جواب دهید.
Moein 1398/4/27
خجالت داره
تعطیل کنید این صنعت مفت خور و مسئولیت دست و پا چلفتی و بهتره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران