دستور رئیس قوه قضاییه به برخورد با خودروسازها درصورت تغییر در قیمت و زمان تحویل خودرو

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
رئیس قوه قضاییه در جلسه شورای عالی قضایی در خصوص ضرورت پایبندی شرکت ها به تعهدات خود و حقوق مردم عنوان کرد که شرکت های خودروسازی اجازه ندارند تعهد خود نسبت به مشتری را به صورت یکطرفه نقص کنند و در صورت اجرای این امر مرتکب نقص حقوق عامه شده اند.
به نقل از تسنیم، با توجه به گفته‌های رئیسی اگر یک شرکت خودروسازی که متعهد شده است خودروهای تولیدی خود را با قیمت مشخص و در زمان مشخص به مشتری تحویل دهد، به صورت یکطرفه و با میل خود قیمت و زمان تحویل خودرو را تغییر دهد، اقدامی خلاف حقوق عامه انجام داده و به دلیل این نقض با این شرکت برخورد خواهد شد.
وی در انتها ضمن انتقاد از شرکت‌هایی که به خود اجازه می‌دهند قیمت را بر خلاف تعهد افزایش و یا زمان تحویل کار را تغییر دهند، افزود به طور قطع با این شرکت‌ها برخورد خواهد شد. قوه قضاییه اجازه نمی‌دهد که شرکت‌های مذکور به دلیل ایستادن در نقطه قدرت و نیاز مردم به کالاهای عرضه شده توسط آنها خلاف موازین شرعی و قانونی اقدام کنند.
نظرات
 
 
 
سپهر 1398/4/26
به عمل کار برآید...
علی 1398/4/26
چاقو هیچ وقت دسته خودش رو نمی بره
علی 1398/10/11
ما که چیزی ندیدیم و خودرو ساز هم باب میل خودش عمل میکنه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران