شرایط فروش اقساطی هیوندای آزرا اعلام شد + جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
کرمان موتور عرضه‌کننده خودروهای هیوندای از فروش اقساطی خودرو آزرا خبر داد.
قیمت نقدی این خودرو 915 میلیون تومان تعیین شده که با 2 پیش‌پرداخت 450 یا 550 و یا 650 میلیون تومانی به‌صورت اقساطی از شنبه در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.
این شرکت همچنین تعداد اقساط بین 12 تا 24 ماه با پرداخت 3 ماهه تعیین کرده است.
به علاوه کرمان موتور زمان تحویل این خودرو را یک ماهه تعیین کرده و در ازای هرماه تأخیر 2.5 درصد سود به خریداران پرداخت خواهد شد.
شرایط فروش اقساطی هیوندای آزرا

شرایط فروش اقساطی هیوندای آزرا

نظرات
 
 
 
Alireza barooti 1398/4/28
قرار بر این بود که شرکت های خودرویی (چه مونتاژ کننده چه وارد کننده) ۵٪ پایین تر از قیمت حاشیه بازار ماشین هاشون رو عرضه کنن که آرام آرام قیمت رو بیارن پایین (البته اون موقع هیچ کدامشون خودرو واسه عرضه نداشتن کلا) !!!! اما انگار الان به طور کاملا اتفاقی همه شرکت ها کلی خودرو انبار شده دارن که میخوان عرضه کنن فقط انگار برعکس دارن ۱۰٪بالاتر از حاشیه بازار عرضه میکنن :)) که نزارن قیمت بیاد پایین :)))
با تشکر فراوان از ملت همیشه در صحنه !!!
علیرضا باروتی تبار ۲۸/تیر/۹۸

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران