قیمت خودرو در بازار تهران در یک هفته گذشته چقدر تغییر داشته است + جدول

در ماه پایانی بهار قیمت خودرو در بازار کشور روند نزولی به خود گرفت و حالا در نخستین ماه فصل تابستان هم شاهد تداوم این روند و کاهش قیمت خودروهای فعال در بازار کشور هستیم که بخش مهمی از آن تاثیر گرفته از کاهش نرخ ارز در هفته های گذشته است، اما با این وجود فعالان بازار خودروی کشور گزارش می دهند که با تداوم کاهش قیمت ها در بازار، هنوز هم مشتریان تصمیمی برای خرید اتومبیل در بازار پرتلاطم خودروی کشور ندارند و شاید به امید کاهش بیشتر قیمت ها منتظر مانده اند.
حال در ادامه موضوع بالا، لیستی از آخرین قیمت خودروهای سفید رنگ موجود در بازار تهران و کرج مربوط به 27 تیرماه آماده شده است که مقایسه آن با قیمت های اعلامی در تاریخ 20 تیرماه، نشان از روند نزولی ادامه دار قیمت ها در بازار دارد که بلااستثنا تمامی اتومبیل های موجود در این لیست را تحت تاثیر خود قرار داده است.

قیمت جدید <a href='https://www.khodrobank.com/cars'>خودرو</a> در بازار تهران برای پنجشنبه 27 تیرماه

قیمت جدید خودرو در بازار تهران برای پنجشنبه 27 تیرماه

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران