قیمت جدید مینی کوپر 2018 توسط پرشیاخودرو ویژه مردادماه اعلام شد + جدول

شرکت پرشیاخودرو به عنوان نمایندگی رسمی عرضه و خدمات پس از فروش شرکت انگلیسی مینی، قیمت جدید و نهایی خودروی اسپرت کوچک اندام "مینی کوپر 2018" را اعلام کرده است.
باتوجه به اعلام شرکت پرشیاخودرو، مینی کوپر 2018 با قیمت جدید از صبح روز سه شنبه 1 مردادماه سال جاری با موعد تحویل 1 ماهه در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. باتوجه به قیمت جدید اعلامی از سوی پرشیاخودرو، مشتریان این خودرو می توانند با قیمت 1 میلیارد و 31 میلیون تومانی در مردادماه اقدام به خرید اتومبیل مذکور کنند، این درحالیست که اگر قصد خرید این اتومبیل در اردیبهشت ماه سال جاری را داشتید، نیاز بود تا مشتریان پرشیا خودرو هزینه بیشتر 1 میلیارد و 99 میلیون تومانی را پرداخت کنند و قیمت جدید نشان از ارزان شدن این محصول از پرشیاخودرو است.

قیمت جدید مینی کوپر 2018 ویژه مرداد اعلام شد

قیمت جدید مینی کوپر 2018 ویژه مرداد اعلام شد

نظرات
 
 
 
Alireza barooti 1398/5/1
فارق از اين كه اين ماشين اصلا به اين قيمت ارزش خريد دارد يا نه!!!! از ارديبهشت ماه تا الان قيمت ارز حداقل ٢٠ درصد كاهش داشته ولي شركت قيمت اين ماشين رو فقط ٥ درصد كاهش داده كه در مقايسه با كاهش نرخ ارز ناچيز است !!!
با تشكر از ملت هميشه در صحنه و صف خريد.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران