چه اتفاقی برای وسایل نقلیه فرسوده بدون کارت سوخت می‌افتد؟

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
خودرو با سن بالای 25 سال و موتورسیکلت با عمر بیش از 10 سال، مطابق قانون فرسوده محسوب شده و بنابراین، برای این گونه از خودروها و موتورسیکلت‌ها، کارت سوخت صادر نمی‌شود. از سوی دیگر، مطابق اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، از تاریخ 20 مردادماه، سوخت‌گیری تنها با استفاده از کارت سوخت امکان پذیر خواهد بود و افرادی که متقاضی کارت سوخت جایگزین یا اتصال کارت بانکی به کارت سوخت شده‌اند، تا پیش از بیستم مرداد، کارت سوخت خود را دریافت خواهند کرد.
اما همانطور که گفته شد، صاحبان موتورسیکلت‌ها و خودروهای فرسوده، نمی‌توانند کارت سوخت دریافت کند. در این خصوص، خبرگزاری تسنیم پیگیری‌هایی را از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به عمل آورده و براساس پاسخ این شرکت، تا پیش از 20 ام مردادماه، اطلاعیه‌ای در این خصوص منتشر شده و نحوه سوخت‌گیری موتورسیکلت‌ها و خودروهای فرسوده اعلام می‌گردد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران