کاهش قیمت محصولات ایران‌ خودرو با افزایش عرضه

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
با تشکیل کمیته‌ ویژه‌ای در ایران‌خودرو، تکمیل خودروهای ناقصی در اولویت قرار گرفته و عزم جدی در زنجیره تامین و تولیدات ایران‌خودرو برای کاهش خودروهای ناقص به وجود آمده است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایکو‌پرس، با این تصمیم شرکت ایران‌خودرو، از تاریخ ۷ خردادماه سال جاری تولید خودروهای ناقص در این شرکت کاهش یافته و تکمیل خودروهای ناقص در کف کارخانه‌ها در دستور کار قرار گرفته است.
بر اساس آمارها و برنامه‌ شرکت ایران‌خودرو برای تکمیل خودروهای ناقص، از ۷ خردادماه تا صبح روز ۳۱ تیرماه سال جاری حدود ۶۴ هزار خودروی ناقص و در کف کارخانه‌ تکمیل و روانه بازار شده است.
نظرات
 
 
 
امیر 1398/5/5
بله همین امروز ۲۰۷ دستی رو باز کردن کردن؛ ایرانخودرو خودش زحمت تعادل بازار رو میکشه!
حمید 1398/5/5
دروغگوهای کثیف، من ۲۰۶ دوشتم تحویل آبان ۹۷ ،
بعد از گدشت۹ ماه میگن ۱۵ مهر ۹۸ میدیم،دزدای بیشرف
Genius 1398/5/6
کدوم کاهش؟!؟!؟!؟قیمت کارخونه SLX دیروز اعلام شد 76 میلیون یعنی حدود 10 میلیون افزایش!نمیشه با گفتاردرمانی بازار رو کنترل کرد واقعیت اینه هیچ کاهشی در راه نیست
Bj 1398/5/6
چقدر یه عده باید تا این حد بیشرف و بی خانواده باشند
گرون میکنید بعد خودتون درمانشو تجویز میکنید
تو این خراب شده هیچ سازمانی نیست جلوی این دزدیا رو بگیره
اگه نمی‌تونید مملکت رو اداره کنید بدین حداقل دست یه کشور اروپایی باشه از گاز و نفتمونو ببرند و مردم تو رفاه باشن مثه کشوری عربی

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران