خریداری ۶ هزار خودرو توسط یک خانم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
احمد امیر‌آبادی عضو هیات رئیسه مجلس شامگاه چهارشنبه در گفتگوی ویژه خبری، اظهار داشت: طرح‌ها باید بر اساس اصول اساسی قانون اساسی شکل بگیرد. طرح‌هایی در مجلس هستند که بار مالی ندارند و می‌توان به این طرح‌ها ورود کرد و به بحث و بررسی آنان پرداخت.
به گزارش خودروبانک و به نقل از تسنیم، وی در ادامه درباره مشکلات صنعت خودرو کشور گفت: به نظر می‌رسد گروهی با تفکرات غرب‌گرایانه در ابن بخش نفوذ کرده و با فشار در بحث خودرو در کشور قصد ناامید ساختن مردم را دارند. وی ادامه داد: متاسفانه سازمان‌های نظارتی در این زمینه خوب عمل نکرده‌اند و اگر کسانی در قوه مجریه و مقننه در این مسئله دخیل نباشند، قطعا نمی‌توانند کار خود را پیش ببرند.
وی با اشاره به خرید ۶ هزار خودرو توسط یک خانم، گفت: یک خانم توانسته بیش از ۶ هزار خودرو و ۳۲ هزار سکه خریداری کند. به طور قطع کسانی در پشت این مسائل وجود دارند که باید بررسی و برخورد شود، وگرنه یک خانم از کجا می‌تواند این حجم بسیار زیاد خودرو و سکه خریداری کند.
نظرات
 
 
 
Alireza barooti 1398/5/5
سریال هیولا رو با دقت ببین متوجه میشی که چطور میتواند !!!
امیر 1398/5/5
آقای احمد امیر آبادی؛
یعنی واقعا نمیدونی دستهای پشت پرده، دستهای کیه؟؟؟
هه...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران