قیمت محصولات مدیران خودرو در بازار + جدول

امروز در خودروبانک، سعی داریم مروری کوتاه بر روی آخرین قیمت محصولات مدیران خودرو در داخل کشور داشته باشیم و یک مقایسه میان قیمت کارخانه و قیمت آنان در بازار داشته باشیم تا مشتریان بدانند که با خرید محصولات مدیران خودرو از بازار تا چه اندازه پول بیشتری خواهند پرداخت. گفتنی است که قیمت های ذکر شده به گزارش خودروبانک و به نقل از باشگاه خبرنگاران خواهد بود که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است.

محصولات مدیران خودرو در بازار چند

محصولات مدیران خودرو در بازار چند

نظرات
 
 
 
Alireza barooti 1398/5/6
مدیران خودرو خودش رو سر كار گذاشته يا مردم رو مسخره كرده !!!! . قرار بود خودرو ها 5%زير قيمت بازار عرضه بشن نه 20 درصد بالاي قيمت بازار !!!!!
محمد 1398/5/6
مفت گرونن آشغال های این گرون فروش
Hossein 1398/5/6
جالب اینه این شرکت اولا اصلا ۳ ماه آخر پارسال به اینور تولید نداشته پس یعنی الان فقط داره محصولات باد کردشو میفروشه
دوما این شرکت چون CKD تولید میکرد پس دلار دولتی میگرفت الان داره با دلار آزاد میفروشه...ببینید چقدر نظارت صفره که این شرکت داره اینجوری سواستفاده میکنه
محمد مهدی 1398/5/7
حیف پول
فراز 1398/5/7
به نظرم خیلی ضایع و مسخره است که قیمت کارخونه از بازار بیشتر باشه (اونم تو ایران).
مدیران خودرو یک گرون فروش هست همین.
payam 1398/5/8
یکی از بهترین نمونه بارز سواستفاده گر از این وضعیت پیش اومده همین مدیران خودروه که با دلار نیمایی ماشین می سازن با نرخ دلار 18 تومانی ماشین قالب ملت بیچاره با هزار جور اقساط میکنن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران