مصوبه ترخیص خودروهای وارداتی تمدید شود

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
مهدی دادفر دبیر انجمن واردکنندگان خودرو اظهار داشت: مصوبه ترخیص خودروهای وارداتی از گمرک در تاریخ ۱۶ تیرماه سال جاری تمام شد و به همین دلیل ۱۰ روز پیش از پایان این مهلت از دفتر رئیس‌جمهور و معاون اول درخواست تمدید این مصوبه را کردیم.
به گزارش خودروبانک و به نقل از فارس، وی ادامه داد: در مرحله اول صدور این مصوبه حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ خودرو از گمرک ترخیص شد و در مرحله دوم نیز حدود ۶ هزار و ۴۰۰ دستگاه خودرو از گمرک ترخیص شدند.
دادفر با بیان اینکه تا کنون حدود ۶ هزار و ۷۰۰ دستگاه خودرو از گمرکات ترخیص شده است، گفت: در حال حاضر حدود ۷ هزار دستگاه خودرو در گمرکات باقی مانده که ۲ هزار و ۴۰۰ دستگاه آن تحت نظر مقام قضایی است.
وی در پایان تصریح کرد: در صورت ترخیص این خودروها و ثابت بودن نرخ ارز، شاهد کاهش ۱۰ تا ۲۰ درصدی قیمت خودروهای وارداتی در بازار خواهیم بود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران