فرماندار تهران: عوارض زوج و فرد سال 97 حذف می‌شود

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
فرماندار تهران به تازگی در مصاحبه با یکی از خبرگزاری های داخلی عنوان کرد که اخذ عوارض تردد غیر مجاز وسایل نقلیه در محدوده زوج و فرد در سال ۹۷ حذف می شود.
به نقل از فارس، عیسی فرهادی توضیح داد که اصلا عوارض غیر قانونی از مردم برای ورود به محدوده زوج و فرد در سال ۹۷ گرفته نشده و اگر عوارض نیز پرداخت شده باشد قرار است شهرداری لیست این عوارض تحویل پلیس شود تا پلیس وضعیت را پیگیری کند.
فرماندار تهران خاطرنشان کرد عوارضی که در خصوص ورود غیرقانونی به منطقه زوج و فرد در سال ۹۷ برای فروشندگان خودرو نیز لحاظ می شود به زودی اصلاح خواهد شد.
چندی پیش بود که یکی از خبرگزاری های داخلی در گزارشی تحت عنوان «شهرداری بی سر و صدا چه می کند؟» به اخذ عوارض غیرقانونی هنگام تردد غیر مجاز وسایل نقلیه در محدوده زوج و فرد در سال ۹۷ پرداخته و به دنبال آن پلیس از شهرداری به سبب اخذ این عوارض غیر قانونی شکایت کرده و پرونده نیز به دیوان عدالت اداری ارجاع شد. در نهایت فرماندار تهران از حذف این عوارض خبر داد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران