ارزش گمرکی هیوندای آزرا 2019 چقدر است؟

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
گمرک جمهوری اسلامی ایران در جدیدترین بخشنامه خود ارزش خودروی سواری هیوندای آزرا 2019 منتشر کرد.
در اجرای تبصره 6 قانون خودرو و براساس مفاد صورتجلسه شماره 709 کمیته مشترک گمرک و وزارت صنعت به تاریخ 98/02/22، ارزش خودرو سواری “هیوندای آزرا” مدل ساخت 2019 کشور کره جنوبی به نمایندگی شرکت کرمان موتور به شرح جدول زیر ارسال میگردد.
متقضی است دستور فرمایید ارزشگذاری سواری های وارداتی مربوطه با توجه به ارزش های اعلام شده با در نظر گرفتن بیمه انجام گیرد.
قیمت‌های درج شده در جدول زیر بر مبنای “دلار” است:
ارزش گمرکی هیوندای آزرا 2019

ارزش گمرکی هیوندای آزرا 2019

نظرات
 
 
 
Alireza Barooti 1398/5/6
با قیمت ۹۰۰ میلیونی که کرمان موتور اعلام کرده یعنی ارزش گمرکی این ماشین از خود ماشین بیشتره :))) . البته از سود هنگفت وارد کننده و جیب گشاد دلال ها و . . . نباید گذشت . صرفاً جهت اطلاع : هیوندای آزرا ۲۰۱۹ در فول آپشن ترین مدل خودش (با موتور ۳.۶ لیتری) قیمتش ۱۰۲هزار درهم هست و درهم هم ۳ تومان این یعنی آزرای کرمان موتور (با موتور ۲.۴ لیتری بی بخارش) نهایتاً در بدترین شرایط ارزی کشور ۳۰۰ میلیون ارزشش هست !!! (حالا پیدا کنید پرتغال فروش رو !!! حتی اگه ۱۱۰٪ هم به عنوان عوارض ، بیمه ، خواب پول ، گمرکی و هزینه های دیگه به مبلغ فوق اضافه بشه بازم به ۷۰۰ میلیون نمیرسه چه برسه به ۹۰۰ میلیون !!! حالا این که این ماشین به درد نخور کره ای اصلا ارزش همون ۱۰۳ هزار درهم اول رو هم نداره یه بحث دیگه است !!!!
ولی بازم جا داره یه تشکری بکنیم از ملت همیشه در صحنه و صف خرید که ۸۵ هزار دلار پول میدن و ماشین آشغال کره ای سوار میشن !!! درود به شرف این مردم !!!
سالار 1398/5/6
به ریال میشه حدود ۳۰۰ میلیون. علی برکت الله....

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران