قیمت جدید پژو 206 صندوقدار اعلام شد

گروه صنعتی ایران خودرو قیمت جدید خودروی پرمخاطب پژو 206 صندوق دار را اعلام کرد و از تاریخ اعلام قیمت جدید یعنی امروز 6 مردادماه 98 قابل اجرا خواهد بود، هرچند مشتریانی که این اتومبیل را به صورت پیش فروش خریداری کنند، تخفیف ویژ 6 میلیون و 600 هزار تومانی در نظر گرفته شده است که برای ماه‌های بعد، یعنی خرداد و تیرماه کمتر خواهد بود.
باتوجه به قیمت اعلام شده از سوی گروه صنعتی ایران خودرو، پژو 206 صندوقدار V8 در مردادماه به قیمت 87 میلیون و 800 هزار تومانی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت، این درحالیست که مشتریان می توانستند تیرماه امسال خودروی پژو 206 را با قیمت حدودا 80 میلیون و 754 هزار تومانی خریداری کنند.
قیمت جدید پژو 206 صندوقدار اعلام شد

قیمت جدید پژو 206 صندوقدار اعلام شد

نظرات
 
 
 
محمد 1398/5/7
بر پدر و مادرتون لعنت الان که دیدین قیمت ها تو بازار داره میاد پایین باز زر اضافی زدین و در صورتی که ماشینی برای فروش ندارین قیمت کارخونه رو بردین بالا ؟؟؟؟
رضا 1398/5/7
لعنت به هرچی دزده تو این مملکت. قرار بود قیمت را حاشیه بازار تعیین کنن بعد پلکانی بیارنش پایین . یعنی تو این دولت ی ادم درست پیدا نمیشه جلو این دزدای وطن فروش را بگیره
  • امیر 1398/5/8
    دوست عزیز دزد از همون دولت شروع میشه میاد پایین
ایرانی 1398/5/7
حالا که قیمت دلار داره میاد پائین حالا بهانه تان چیه؟ این است نتیجه حمایت دولت از انحصار و بی توجهی به مردم. ای کاش همیشه نزدیک انتخابات ریاست جمهوری بود تا مسئولان به خاطر مشارکت بیشتر به مردم صبور توجهی می کردند
پیمان 1398/5/7
یک ماه 7 میلیون. و همچنان این داستان ادامه دارد...
هاشم 1398/5/8
همه این بازی ها و تعیین قیمت خودرو بر مبنای ۵ درصد زیر قیمت بازار بدلیل باز شدن جاده برای افزایش قیمت خودرو سازها در کارخانه بود ، وگرنه کدام دولتی در سایر کشورها با این روش خودرو را به مشتریان عرضه میکند ؟ با این همه خودرو در کشور ، آیا نیاز جدی هست که مردم برای این خودروهای بی کیفییت ، قیمتهای نجومی بپردازند؟ آیا اگر همه مردم متحد شوند و به مدت ۳ ماه خودرو نخرند باز هم خودروسازها و دولت میتواند اینگونه جولان دهند ؟ سمند را با تغییرات جزئی در بدنه و بنام دنا به دوبرابر قیمت می‌فروشند و مردم را هم در صف کرده اند . آیا اگر دولت با برنامه ریزی خودروسازها را موظف میکرد که خودروهای تولیدی خودروسازان وطنی را بصورت تحویل فوری و نه قطره چکانی به مشتریان بدهند ، این وضع پیش می آمد ؟ متاسفانه خودروسازها و دلالان وابسته به آنان خون مردم را با این روش فروش در شیشه کرده اند ونه وکیل مجلس و نه وزیر دولت کاری انجام میدهند . یا وکلا در خواب هستند و یا مردم را به خواب برده اند .
عوارض واردات الی ماشاالله و قیمت خودروهای داخلی هم هزار ماشاءالله وآفرین بر این مردم مطیع سیاستهای خودرسازان داخلی . واقعا دست مریضاد به خدمتگذاری ایران خودرو و سایپا به مردم کشور ایران . بروید بخر ید که عقب نمانید.
علی 1398/5/9
برای کم کاری تعزیرات که زیر نظر قوه قضاییه هست که بی دلیل در حق مردم ایران با افزایش قیمت خودرو اجحاف میشه همه باید متاسف شویم.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران