مشکلات ۲۷۳ خانواده پس از قانون جدید برای خودروهای اروندی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
علی ساری نماینده مردم اهواز در مجلس در جلسه علنی یکشنبه ۶ مردادماه در تذکر شفاهی خطاب به وزیر کشور اظهار داشت: پس از قانون جدید برای خودروهای اروندی، ۲۷۳ خانواده دچار مشکل شده‌اند و نتوانسته‌اند خودروی خود را شماره‌گذاری کنند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از فارس: وی ادامه داد: علی‌رغم طی شدن تمامی تشریفات اداری، خودروهای آنها در گمرک هنوز شماره‌گذاری نشده است.
وی در ادامه بیان داشت: قانون جدید مصوب در تاریخ ۹ بهمن سال ۹۶ برای خودروهای اروندی، ۲۷۳ خانواده را با مشکلاتی مواجه کرده و این افراد با وجود انجام تشریفات اداری هنوز موفق به شماره‌گذاری خودرو خود نشده‌اند.
لازم به ذکر است که علی ساری نماینده مردم اهواز در مجلس در تذکری شفاهی در تاریخ ۳۰ تیرماه سال جاری خطاب به وزیر اقتصاد گفته بود: تعدادی از همشهریان من اقدام به خرید خودرو اروندی کردند. بعد از آن بخشنامه‌ای صادر شد و این عزیزان ۱۰ ماه گرفتار شدند. در حال حاضر خودروهای آنان در گمرک ما موجود است.
نظرات
 
 
 
گیلان 1398/5/9


6 خودرو منطقه آزاد انزلی- 3عدد هیوندا النترا و 3 عدد هیوندا ولستر
طی حکمی عجیب از بوشهر - توقیف نقل و انتقال شده اند.
6 خودرو سند خورده و در اختیار 6 خانواده به چه حقی بخاطر دعوای دو نفقر توقیف نقل و انتقال میشوند
هیچ جا پاسخگو نیست
منطقه آزاد انزلی هم هیچ کاری نمیکنه
ما مالکان چه باید کنیم ؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران