اعلام شرایط فروش بایک سابرینا و گریت وال M4 به صورت نقد و اقساط

مجری عرضه و خدمات پس از فروش محصولات دیار خودرو، یعنی شرکت "نیرو خودرو آسیا" به تازگی خبر از شرایط فروش نقد و اقساط دو محصول خود، یعنی "گریت وال M4" و همچنین خودروی "بایک سابرینا" با موعد تحویل 1 ماهه را منتشر کرده است و مشتریان می توانند از همین حالا در طرح فروش نقد و اقساط دیارخودرو شرکت کنند.
اول از همه در طرح فروش نقدی دیار خودرو، شاسی بلند گریت وال M4 در مدل 97 و با قیمت مصوب 165 میلیون تومانی قابل عرضه خواهد بود و از طرفی دیگر مشتریان می توانند خودروی بایک سابرینا را در مدل های 97 و یا 98 خریداری کنند که برای نسخه 97 قیمت مصوب 150 میلیون تومانی و برای خرید مدل 98 قیمت مصوب 160 میلیون تومانی در نظر گرفته شده است.
در طرح اقساطی، خودروی بایک سابرینا پیش پرداخت 45 میلیون تومانی برای مدل 97 و همچنین پیش پرداخت 48 میلیون تومانی برای مدل 98 خواهند پرداخت و مابقی هزینه اتومبیل طی اقساط 12 الی 48 ماهه پرداخت خواهد شد.
در طرح اقساطی گریت وال M4 نیز مشتریان پیش پرداخت 49 میلیون و 500 هزار تومانی خواهند داشت و مابقی تسهیلات به ارزش 115 میلیون و 500 هزار تومان نیز در قالب اقساط 12 الی 48 ماهه پرداخت خواهد شد.
در انتها باید گفت که دیار خودرو تا بحال اقدام به عرضه و فروش چند مدل در بازار خودرو را کرده که موفقیت چندانی نیز کسب نکرده و همین دو خودرو نیز در سال های گذشته به بازار عرضه شدند که عدم عرضه مناسب آنها و مشکلاتی که این شرکت داشت، باعث شکست آنها در بازار شد.
نظرات
 
 
 
zak2012 1398/5/9
ماشین بدون خدمات و قطعات مفت گرونه در ضمن این ماشین قیمت بازارش خیلی پایین تر از این حرف هاست
حسن 1398/5/9
احسنت به اعتماد به نفس دیار خودرو. داداش رندش میکردی ۲۰۰میلیون میدادی مشتری و اذیت نکن ترو خدا. اب که سربالا رفت قورباغه ۷ تیر کش میشه همینه
فرهاد 1398/5/10
همین دیار خودرو سال 93 بیست میلیون پول پیش از من و امثال من گرفت بعد یکسال ماشین که نداد هیچ پول خودمون را هم با خفت و ضرر برگردوند
اونی که خواب رفته رو میشه بیدار کرد ولی اونی که خودش رو به خواب زده هرگز
سپهر 1398/5/10
در اینکه قیمتای اعلام شده خیلی بالان شکی نیست ولی من چهار ساله سابرینا دارم واقعا انقدر ازش راضیم که حاضر نیستم بفروشمش. ای کاش قیمت مناسب و خدمات خوبی رو دیار خودرو ارائه میکرد واقعا حیف این ماشینه که نمایندگی درست حسابی نداره
مهدی 1398/5/11
یعنی خوشم میاد این دیار خودرو حاضره ماشیناش تو انبار بپوسن اما بقیمت عقلانی و منطقی نده به بازار

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران