سایه خالکوبی بر روی گواهینامه رانندگی

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از این پس برای صدور گواهینامه افراد دارای تاتو، خالکوبی و خودزنی سختگیری های بیشتری در نظر گرفته شده و سلامت روانی این افراد مورد بررسی قرار می گیرد.
به نقل از ایرنا، سرهنگ علی فکری توضیح داد که از این پس دست افراد متقاضی گواهینامه تا مچ بررسی شده و در صورت رویت آثار خالکوبی، تاتو و خودزنی افراد متقاضی برای بررسی بیشتر وضعیت روانی خود معرفی شده و تنها در صورت تایید اجازه شرکت در آزمون رانندگی به آن ها داده می شود.
وی در ادامه توضیح داد که اعمال سختگیرانه قوانین رانندگی سبب شده که صدور گواهینامه نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۰ درصد کاهش یابد که البته پلیس همچنان به سختگیری های خود ادامه خواهد داد.
نظرات
 
 
 
AMiR 1398/5/13
چه معیار احمقانه ای!
اومدیم طرف داخل لباس زیرش تتو کرده بود، اونم باید به افسر نشون بدیم؟!
چرا یه قانون میزارن که توی اجراش برای خودشون و مردم مشکل به وجود میارن؟؟
danial 1398/5/13
این یارو چقد تعطیله رو دستش زده پورشه حتی اگر پورشه هم داشته باشه بازم خیلی صایس که چی اخه اینو تتو زدی داداش اشتباه داری میزنی.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران